Przyciągająca uwagę książka dla fanów Heartstopper to “Dolina Królów”! Jest to pierwszy tom trylogii autorstwa Clare. Głównymi bohaterami są Simon i Baz, którzy są parą. W tej części ich historii przenosimy się do świata magii, gdzie muszą oni stawić czoła wielu przeciwnościom. Książka jest pełna niezwykłych zwrotów akcji i momentów, które wywołują uśmiech na twarzy. Dla fanów Heartstopper jest to obowiązkowa pozycja!

Heartstopper to książka, która porusza serce!

Heartstopper to książka, która porusza serce! Jest to historia o miłości, przyjaźni i akceptacji. Charlie i Nick są nastolatkami, którzy poznają się w szkole i szybko się zaprzyjaźniają. Charlie jest gejem i wie, że Nick jest heteroseksualny, ale ich przyjaźń jest silna i oboje są dla siebie ważni. Kiedy Charlie dowiaduje się, że Nick ma problemy w domu, postanawia mu pomóc. Wkrótce okazuje się, że między nimi jest coś więcej niż tylko przyjaźń. Heartstopper to książka o tym, jak ważna jest akceptacja i miłość.

Heartstopper to książka, która zapadnie Ci w pamięci!

Heartstopper Książka pełna twoich kolorów to książka, która zapadnie Ci w pamięci! Poruszająca historia miłosna dwójki nastolatków, którzy muszą radzić sobie z wyzwaniami, jakie przynosi im życie. Książka pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Heartstopper to książka, która musisz przeczytać!

Heartstopper to książka, która musisz przeczytać! Książka ta jest wyjątkowa, ponieważ łączy w sobie elementy romansu, dramatu i komedii. Historia opowiada o miłości dwóch chłopców, którzy muszą zmierzyć się z wieloma problemami. Książka jest pięknie napisana i zawiera wiele wzruszających momentów.